Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Davetiye sözleri

Piraye

Aktif üye
Kullanıcı
Akıp giden hayatın icinde kendimize dair yeni bir sayfa acarken nikah torenimizde siz dostlarımızı yanımızda gormek bize mutluluk verecektir

Biz sevdik kalbimiz bir olsun Bizim duğunumuz torenimiz olsun Buyurun dostlar haberiniz olsun

Duvağımda beyaz guller, girmesin araya eller AIIah (cc) yazmış bizi bize, duyuruyoruz şimdi size, omur boyu beraberiz, sevgi dolu kalplerimiz, duğunumuze sizleri de bekleriz

El ele tutuşurken saadet yolculuğuna, veda ediyoruz bekarlığın sultanlığına; Eğer uğurlamak isterseniz bizi, duğunumuze bekleriz sizi

Gonulden birbirimizi seviyoruz Kalbimiz bir buna inanıyoruz Bekarlığa veda edip, işte bugun evleniyoruz Duğunumuze sizleri de bekliyoruz

Sevdik guvendik birbirimize, karar verdik bir omur boyu beraberliğimize, hepinizi bekliyoruz duğunumuze

Hicbir koşul gozetmeksizin, sevgimizin, her şeyin ustunde geleceği bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak Duğun Torenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz

Adın bir donulmezliğin simgesi artık, sen sozcukleri olumsuz kılansın Sen umudun, sen yaşamın, sen ozlemin, sen hayatın adısın Ve senin adını anmak bile, tarif edilemez bir sevinc yayıyor icime Şimdi yaşamayı seviyorum işte Cunku icimde SEN varsın…

Ne yere ne goğe ismini yazdım Senin ismini aşkım, kalbime yazdım Duğun torenimizde sizlerle birlikte olmaktan onur duyacağız

Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu gunumuze, tum dostlarımızı bekliyoruz

Bir hayat sectik, guneşi hic batmayacak Bir omur bulduk, koklayınca solmayacak Kalbimiz birbirine bağlı kalacak Buna yemin ettik hep boyle kalacak Bir yuva kuruyoruz hic yıkılmayacak Sizlerde katılırsanız; Mutluluğumuz bir kat daha artacak

Gozlerimizin bebeği, Yavrularımızın en onemli gunleri olan evliliklerinin ilan edileceği bu guzel toplantıda siz kıymetli dostları aramızda gormekten memnun olacağız

Mutsuzluk karanlığını arkalarında bırakıp, gozlerindeki sevda guneşinin peşinden yurudukleri bu gunde sizleri aralarında gormekten onur duyarlar

Ne yıldızIar istiyoruz gecelerimize, ne guneşi istiyoruz karanlığımıza, cok değil sadece siz dostlarımızı lstiyoruz yanımıza

Sevgi kuşağından gecip, Goğe doğru yol aldık Bulutların arasından tum dostlara haber saldık Bu bir Temmuz akşamında evlenme kararı aldık Nişan Torenimizde sizleri de aramızda gormekten mutluluk duyacağız

Denizler durulmaz dalgalanmadan Umutlar yeşermez, sevgi olmadan Yalnızlıklar yok olmaz, yuva kurmadan Mutlu anlar yaşanmaz, dostlar olmadan

Yaşamı guzellikleriyle, zorluklarıyla, gozyaşlarıyla, huzun ve mutluluklarıyla, her anında paylaşmaya… “EVET

Allah’ın emridir yaşantı boyle, mesut olmamıza sen dua eyle, gelip duğunumuze şeref eyle, gelmeyen dostlara selam soyle, bekliyoruz sizleri duğunumuze…

Soluk kentin alın yazısı vurulur dağlara, İcinde kumral bir cınardır sevdiğim, Eğilip yureğinden ezgiler ictiğim, Birlikte mutluluğa karar verdiğim… Duğun Torenimizde bizimle beraber olmanızdan mutluluk duyacağız

Bu şarkıyı mırıldanarak edeceğimiz ilk dansımızda, Boğazın eşsiz manzarasına nazır, kadehlerinizde şampanya ve eşliğinde pastayla, mutluluğumuzu paylaşmaya bekliyoruz

Karanlığı arkalarında bırakıp, gozlerindeki sevda guneşinin peşinden yurudukleri bu gunde, sizleri de aralarında gormekten mutluluk duyarlar

Allah (cc)’in emri sevgil Peygamberimiz (sav)’in sunneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan Aile’yi teşekkul ettirmek icin, ilk adımı atmış bulunuyorIar Bu hayırlı gunde sizleri de aramızda, gormekten mutluluk duyarız

Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gokteydi Ama ben; seni, guneşi sectim ve ben senin icin binlerce yıldızdan vazgectim Bu mutlu gunumuzde birlikte olmak dileğiyIe…

Sevgi denilen kervana bindik, Aşk denilen fırtınaya kapıldık Evlilik denen yolda yurumeye karar verdik İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik

Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gozlerindeki sevda guneşinin peşinden yurudukleri bu gunde, sizleri de aralarında gormekten mutluluk duyarlar

Allah’a bağladık ozumuzu, Peygambere verdik sozumuzu, Mevlam akeylesin yuzumuzu, buyurun dostlar gelin beraber yapalım duğunumuzu

Duş icinde bir duş olan yaşamda bizler yeni bir yaşama başlarken oluşturduğumuz sevgi cemberinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız

Her yağmur bir gok bulur kendine, Her yeşil bir dal, Her deniz martı, Her doğacak guneş, Bir kuytu bulur kendine Ben senden başka sen bulamam Duğun Torenimizde bizimle beraber olmanızdan onur duyarız

Bir tutkudur yaşamak, Yaşamın tum guzelliklerini, hissetmek ve paylaşabilmek Biz de mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyor, duğun torenimize sizleri de bekliyoruz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.